top of page
מי אנחנו

מחנה קימאמה-בראשית

הדפס והדבק על המקרר

מחנה קיץ ישראלי

קימאמה בראשית הוא מחנה יום (Day Camp)  ישראלי שייפתח בקיץ 2019 בניו ג'רזי. 

בראשית שמחה לחבור אל חברת קימאמה, מפעילת המחנות הגדולים והוותיקים

בישראל, להוציא לפועל עבורכם מחנה יום ישראלי בעברית במרחק נסיעה קצרה מטנפליי החל מקיץ 2019 . צוות מדריכים ישראלים דוברי עברית, בתכנית של 8 שבועות בלתי נשכחים יספקו חוויה מעצימה, מהנה, ומרחיבה אופקים, אשר תמשיך ותחבר את דור ההמשך לשורשינו הישראליים גם בתקופת הקיץ.   

צוות ההדרכה

צוות ההדרכה האחראי והמנוסה שלנו, יעניק יחס אישי לכל חניך, ויהווה דוגמא אישית לחניכים.

ההדרכה נעשית בעברית בלבד ע"י מדריכים ישראלים בוגרי קימאמה, חלקם שליחים מטעם הסוכנות היהודית, כולם בעלי ניסיון רב בהדרכה ועבודה עם ילדים. יחס חניכים מדריכים הוא 1:6.

אנו מבטיחים לכם כי הצוות שלנו ייצר עבור כל אחד מילדיכם קיץ מדהים וחוויה משנה חיים.

פעילויות במחנה

הפעילות במחנה מאפשרת יצירת חברויות וקשירת קשרים חדשים, מפתחת תחושת מסוגלות ועצמאות אצל החניכים, ומחזקת את הביטחון העצמי וההתנסות בתקשורת פנים מול פנים (מחנה ללא טלפונים). אנו שמים דגש רב על בניית המסגרת הזו.

תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב. פעילויות אלו מהוות את הבסיס, אליו אנחנו יוצקים תוכן חינוכי-ישראלי. אנו מאמינים כי באמצעות משחקים, שירים, ומשימות, אנחנו הופכים כל פעילות למהנה יותר, חינוכית יותר ומגבשת הרבה יותר.

רשימת הפעילויות כוללת שחייה מודרכת, קיר טיפוס, מסלול חבלים, אומנות ויצירה, בישולי שדה ומחנאות. בנוסף יערכו שלל פעילויות העשרה בעברית כולל מוסיקה, תיאטרון, ריקוד, ספורט, תרבות ישראלית ופעילויות נוספות לחיזוק הזהות הישראלית.

המתחם

המחנה נמצא ב- Alpine Scouts Camp. מרחק נסיעה של 30 דקות ממנהטן ו 15 דקות מטנפליי. המחנה מתקיים בשטח של יותר מחמישים דונם יפיפיים ובו מרחבים של טבע, עצים ומדשאות.

במתחם עצמו אזורי פעילות שונים, בהם גשרי חבלים, קיר טיפוס, בריכה, מתחם חץ וקשת, מתחמי אומנות, מגרשי ספורט, שטחים פתוחים ועוד.ברחבי המתחם מפוזרים פינות שתייה, קולרים של מים קרים ופינות הצללה המעניקות הגנה מרבית מפני השמש ומאפשרות פעילות חינוכית ובטוחה מבוססת Outdoor. 

המתחם עומד בתקני הבטיחות הנדרשים על פי חוק. המחנה תחום ומגודר, יש בו שערים מסודרים, הוא שמור, מאובטח ומוגן לחלוטין, באופן המאפשר בקרה מלאה על תנועת רכבים והולכי רגל פנימה והחוצה. במהלך המחנה לא מתאפשרת כניסה ללא אישור ותאום מראש.

לחניכים המגיעים מניו ג'רזי ההגעה היא עצמאית, בין השעות 8 ל 9 בבוקר, ההורים מוזמנים להגיע עם רכבים להוריד את הילדים ברחבת חניה מסודרת. לחניכים מניו יורק סיטי ההגעה אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקים אינטראקטיביים. הסעות כרוכות בתשלום נוסף.

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. החניכים יקבלו במחנה מידי יום ארוחת ביניים בשעה 10 בבוקר, הכוללת פירות או חטיפים, וארוחת צהריים חמה וכשרה בשעה אחת בצהריים.

צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, וכל ילד שיש לו בעיה אישית, בין אם רפואית או אחרת, אנו יודעים לתת לו את המענה המושלם. אנא ידעו אותנו מראש על כל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

בריאות ובטיחות

במתחם המחנה מרפאה מצוידת ומאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך (אחיות) וערוך לתת מענה לכל צורך רפואי. אנו נוקטים בהקפדה יתרה בכל הנוגע לשתייה, להימנעות מחשיפה יתרה לשמש ולהיגיינה. מתקני מים קרים פזורים למכביר ברחבי המחנה בפינות מוצלות לשימוש החניכים בכל זמן.

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם. כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה.

גילאים, תאריכים ומחירים

הירשמו היום ותיהנו מחיסכון של עד $400 לילד. משלמים היום $300 מקדמה ומבטיחים מקום במחנה. החזר כספי מלא עד ה-31 במרץ. 

המחנה מיועד לילדים בגילאים 5-13 המתגוררים בניו ג'רזי או בניו יורק סיטי. תתקיים תכנית הדרכה לנערים ונערות בגילאי 14-16.

תאריכי המחנה: מה 24 ביוני ועד 16 באוגוסט 2019, בין השעות 9 בבוקר עד 4 אחה"צ, בימים שני עד שישי.

ב 4 ביולי המחנה יהיה סגור לפעילות.

* ההרשמה מותנית במינימום השתתפות של שבועיים 

* מספר השבועות לא חייב להיות ברצף, ניתן לבחור שבועות מסוימים מתוך כל התקופה

* ניתן לעשות שינויים בכל זמן עד מועד תחילת המחנה על בסיס מקום פנוי

* המחיר ייקבע על בסיס מועד ההרשמה

* תוספת של $100 לשבוע עבור שירות הסעות ממנהטן

* תוספת של $80 לשבוע עבור שירות הסעות מניו-ג'רזי

* 5% הנחה על ילד שני, 10% הנחה על ילד שלישי

* עבור תשלום בכרטיס אשראי תיגבה עמלה בסך 3%, ניתן לשלם ב E-CHECK ולהימנע מתשלום עמלה.

* מדיניות ביטולים: יודגש כי במצב של ביטול מכל סיבה שהיא, לא יינתן החזר בגין דמי הרישום בסך $300.
ביטול השתתפות במחנה עד חודש קלנדרי ממועד יום פתיחת המחזור אליו רשום החניך – יינתן לחניך החזר מלא למעט דמי הרישום. ביטול השתתפות במחנה בין ארבעה שבועות לשבועיים קלנדריים ממועד יום פתיחת המחזור אליו רשום החניך – החניך יחויב בדמי רישום + 50% ממחיר המחזור. ביטול השתתפות במחנה בין שבועיים לשבוע קלנדריים ממועד יום פתיחת המחזור אליו רשום החניך – החניך יחויב בדמי רישום + 80% ממחיר המחזור. ביטול השתתפות במחנה שבוע קלנדרי ומטה ממועד יום פתיחת המחזור אליו רשום החניך– לא יינתן כל החזר כספי. 

קורס הדרכה -CIT
(Counselor In Training)


לחניכים בגילאים 14-17 אנו מציעים קורס הדרכה אשר בסיומו תוענק למשתתפים תעודת 'סיום קורס הדרכה'. בוגרי הקורס שימשיכו להדרכה התנדבותית במחנה, יקבלו מאיתנו מכתב לטובת 'נקודות זכות' במסגרת פעילות תרומה לקהילה.
במסגרת הקורס במחנה ירכשו המשתתפים סל כלים בתחום מיומנויות ההדרכה: הנחייה, עמידה מול קבוצה, התמודדות עם אתגרים קבוצתיים, גיבוש ועבודת צוות. בנוסף יפתחו המשתתפים כישורי מנהיגות, יתנסו בפיתוח תוכן חוויתי, בהדרכה ובהפעלת החניכים הצעירים במחנה.
משך הקורס ארבעה שבועות בין התאריכים 1 ביולי עד וה- 26 ביולי. למסיימים בהצלחה תינתן האפשרות להתנדב במחנה במהלך חודש אוגוסט (ולצבור 'נקודות זכות' במסגרת תרומה לקהילה)

 

עלות הקורס: 
מחיר התכנית – $1400


* פתיחת הקורס מותנית במינימום של 8 משתתפים

bottom of page